Dekorowanie samochodu ślubnego? Zrób to sam!

Dekorowanie samochodu ślubnego? Zrób to sam!

Jeśli ślub i wesele odbywają się w różnych miejscach znacznie od siebie oddalonych, popularną praktyką jest wynajmowanie pojazdu, który przewiezie tam młodą parę. Mogą to być zarówno konne dorożki, motocykle, a na wsiach w czasie zimy także… sanie. Najczęściej wybieraną opcją są jednak samochody – zarówno te zwykłe, jak i specjalne przeznaczone na takie okazje.
Nie wystarczy jednak tylko wynająć auta, trzeba je również odpowiednio ozdobić i przygotować. W tym celu dekorowanie samochodu ślubnego odbywa się zwykle przed samą uroczystością. Przyczepiane są wtedy do niego balony, wstążki z materiału lub bibuły, puszki, a nawet podmieniane tablice rejestracyjne. Forma dekoracji jest w zasadzie dowolna, ale trzeba pamiętać, by zastosowane elementy ozdobne nie ograniczały widoczności kierowcy, ani nie przeszkadzały innym uczestnikom ruchu. Jeśli trasa przejazdu prowadzi przez ruchliwą drogę, lepiej zrezygnować np. z puszek; jeśli z kolei biegnie jakimiś miejscowymi drogami o małym natężeniu, można je spokojnie przyczepić.

Jedna myśl nt. „Dekorowanie samochodu ślubnego? Zrób to sam!

  1. Ciekawe porady. Ja mam jednak problem związany z dekorowaniem sali. Czy moglibyście mi doradzić, jaki najlepiej wybrać motyw kolorystyczny do wybranego przeze mnie lokalu? Tu znajdują się jego zdjęcia: http://calanaprzod.com.pl. Będę bardzo wdzięczna za jakąś pomoc, bo kompletnie się nie znam na wystroju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *