Dekorowanie samochodu ślubnego? Zrób to sam!

Auto na ślub, Dekoracje weselne

Jeśli ślub i wesele odbywają się w różnych miejscach znacznie od siebie oddalonych, popularną praktyką jest wynajmowanie pojazdu, który przewiezie tam młodą parę. Mogą to być zarówno konne dorożki, motocykle, a na wsiach w czasie zimy także… sanie. Najczęściej wybieraną opcją są jednak samochody – zarówno te zwykłe, jak i specjalne przeznaczone na takie okazje.
Nie wystarczy jednak tylko wynająć auta, trzeba je również odpowiednio ozdobić i przygotować. W tym celu dekorowanie samochodu ślubnego odbywa się zwykle przed samą uroczystością. Przyczepiane są wtedy do niego balony, wstążki z materiału lub bibuły, puszki, a nawet podmieniane tablice rejestracyjne. Forma dekoracji jest w zasadzie dowolna, ale trzeba pamiętać, by zastosowane elementy ozdobne nie ograniczały widoczności kierowcy, ani nie przeszkadzały innym uczestnikom ruchu. Jeśli trasa przejazdu prowadzi przez ruchliwą drogę, lepiej zrezygnować np. z puszek; jeśli z kolei biegnie jakimiś miejscowymi drogami o małym natężeniu, można je spokojnie przyczepić.

Originally posted 2015-12-10 00:20:06.

3 comments

  • Jakieś pompony kukardki też się montuje na drzwiach na klamkach jak dobrze udekoruje się takie fajne auto to będzie świetnie wyglądało warto właśnie kupić jakieś zestawy do dekorowania. Fajnie potem takie auto na zdjęciach wychodzi i jak się jedzie przez miasto od razu ludzie wiedzą że ślub 😉

  • Ciekawe porady. Ja mam jednak problem związany z dekorowaniem sali. Czy moglibyście mi doradzić, jaki najlepiej wybrać motyw kolorystyczny do wybranego przeze mnie lokalu? Tu znajdują się jego zdjęcia: http://calanaprzod.com.pl. Będę bardzo wdzięczna za jakąś pomoc, bo kompletnie się nie znam na wystroju.

Dodaj komentarz