Suknie ślubne o długości 3/4 i 7/8

Suknie ślubne w długości 3/4 i 7/8

Moda ślubna

Zbliża się najważniejszy dzień w twoim życiu, a ty nie masz pojęcia, na jaką suknię się zdecydować? Mini, maxi, a może midi? W tym sezonie nadal modne będą suknie ślubne sięgające połowy łydki lub przed kostkę! Zobacz najpiękniejsze kreacje w długości 3/4 i 7/8!

Moda na suknie ślubne w stylu lat 50. ma się doskonale! Te rozkloszowane, urocze sukienki były hitem kilka lat temu, ale ich dobra passa nie minęła. Co wpływa na popularność i niesłabnące zainteresowanie sukniami inspirowanymi tamtą dekadą? Niewiele modeli potrafi w równym stopniu podkreślić dziewczęcość i zalety kobiecej sylwetki. Decydując się na suknię stylizowaną na lata 50., możemy liczyć na wysmuklenie talii, wyeksponowanie biustu i szczupłych kostek. A także – co bardzo ważne – pokazanie butów! Dzięki temu, jesteśmy w stanie podkreślić naszą indywidualność, również poprzez obuwie. Zobaczcie najpiękniejsze suknie w długości 3/4 i 7/8 – co o nich sądzicie?

Suknia ślubna 3/4 do połowy łydki – „tea length”

Suknie o długości 3/4 świetnie pasują do butów z odsłoniętym noskiem typu „peep toe”. Panny młode, które chcą nadać swojej stylizacji lekko awangardowego charakteru, mogą sobie pozwolić na buty w kontrastującym kolorze. Aby całość nie była zbyt krzykliwa, do sukien wybiera się skromne uczesania i delikatną biżuterię, choć oczywiście wszystko zależy od efektu, jaki dana panna młoda chce uzyskać. Wszystkie panie, posiadające artystyczną duszę i chcące przełamać panujące trendy, mogą dać upust swojej kreatywności, wybierając tę właśnie długość.

suknie ślubne 3/4
SUKNIA ŚLUBNA 3/4
Agnes Fashion Group
Kolekcja: Dream 2018
Model: 17065
SUKNIE ŚLUBNE w długości 3/4
SUKNIA ŚLUBNA 3/4
Justin Alexander
Kolekcja: Spring/Summer 2017
Model: 8904
SUKNIE ŚLUBNE o długości 3/4
SUKNIA ŚLUBNA 3/4
Papa Michel
Kolekcja: Delizioso
Model: Nel

Suknia ślubna 7/8 przed kostkę – „ankle length”

Takie suknie ślubne nie będą korzystnie wyglądać na osobach niskiego wzrostu, ponieważ mogą skrócić sylwetkę. Aby stylizacja była spójna, zamiast welonu dobrze jest wybrać delikatny toczek, opaskę lub fascynator ślubny – sprawią, że sylwetka będzie wyglądać lekko. Wybierając taką długość, pamiętajmy, że nie możemy sobie pozwolić na żadne niedociągnięcia w kwestii butów i kondycji naszych stóp. Przy każdym kroku, opływający nasze kostki materiał, będzie przyciągał wzrok.

suknia ślubna w długości 7/8 oreasposa
SUKNIA ŚLUBNA 7/8
OreaSposa
Kolekcja: 2018
Model: L874
suknia ślubna o długości 7/8
SUKNIA ŚLUBNA 7/8
Novia d`Art
Kolekcja: 2017
Model: Sol
suknie ślubne w długości 7/8
SUKNIA ŚLUBNA 7/8
Moonlight
Kolekcja: Tango 2017
Model: T762

 

3 comments

Dodaj komentarz