Wybieramy nowoczesny samochód ślubny

Auto na ślub

Przygotowanie ceremonii ślubnej to zadanie złożone i odpowiedzialne. Najważniejsze jest odpowiednie dopasowanie wszystkich elementów ślubnej układanki do potrzeb Pary Młodej. Jednym z pytań, które zadają sobie przyszli małżonkowie w trakcie przygotowań jest: jaki samochód na ślub wybrać? Moda na samochód ślubny retro nie zamyka nam drogi do wyboru nowoczesnych modeli. Poniżej kilka słów na temat aut, które zrobią na gościach wrażenie, a jednocześnie – komfortowo przewiozą parę młodą.

Samochód to pierwsze kroki na idealny ślub

Jak ktoś kiedyś mądrze powiedział – o gustach się nie dyskutuje. Auta retro nie zawsze przywodzą na myśl pozytywne skojarzenia. Wielu młodych ludzi uwielbia nowoczesne, sportowe pojazdy. Dlaczego więc na swoim ślubie zapominać o swoich pasjach? Wynajem samochodu na ślub rządzi się swoimi prawami. Należy pamiętać, że panna młoda nie będzie miała na sobie krótkiej spódniczki, a dość obszerną, białą suknię. Często w aucie muszą zmieścić się również świadkowie i dodatkowy bagaż. Wybieramy więc samochód wygodny, nowoczesny i estetyczny.

Limuzyna, czy auto ze sportowym pazurem?

Wśród najczęściej polecanych samochodów do wynajęcia na ceremonię ślubną są limuzyny. To wersja mniej oszczędnościowa, ale bardzo efektowna. Przykładem bezawaryjnego, prestiżowego i bardzo eleganckiego auta jest BMW 520d. Dużym walorem limuzyny jest jej duża przestrzeń w środku, zarówno dla pasażerów z tyłu, jak i z przodu. Dobrze prezentuje się w bardziej lub mniej rozłożystym przyozdobieniu. Przede wszystkim jednak – jest bezawaryjna i bezpieczna. Miłośnikom sportowej jazdy i lekkości bytu z pewnością spodobają się mniejsze, ale równie wygodne auta, na przykład BMW 320d typu sedan. To oszczędniejszy wybór, a równie efektowny.

Umowa wynajmu auta

W zależności od potrzeb Pary Młodej, w umowie mogą być bardziej lub mniej szczegółowe zapisy. Warto jednak pomyśleć o wynajęciu kierowcy, który będzie przewoził młodych na błogosławieństwo, do Kościoła, do sali weselnej czy na sesję. Jest to duży komfort nie tylko dla samych nowożeńców, ale również dla ich rodziny. Świadek lub inny kierowca, wyznaczony z rodziny nie będzie odpowiedzialny za sporą wartość, jakim jest wypożyczone auto. Koszt wynajęcia efektownego samochodu nie jest duży, a korzyści – znaczne.

Autor: HALORENT – Wypożyczalnia samochodów w Gdańsku

8 comments

  • My postawiliśmy na auto luksusowe, a konkretnie audi SQ7 w perłowym kolorze. Wynajeliśmy je od nich – autorawicki.pl Firma jest z Orchowa ale działa w sumie w woj. wielkopolskim i kuj-pomorskim. Auta maja z wyższej półki, klasy premium. Naprawdę można się poczuć w nich luksusowo 😀

  • wybraliśmy właśnie wygodny, nowoczesny, najważniejsze, że taki jaki nam się podobał – audi Q7, właściwie to najpierw wybraliśmy firmę, koleżanka poleciła mi sprawdzoną perivipservice, więc gama była zawężona do ich oferty-całe szczęście, bo wybór zabrałby mi o wieeele więcej czasu:)

  • Z mojego punktu widzenia wyszukiwanie nie wiadomo jakiego auta na ślub to jest straszne pozerstwo. Płacić kilka tysięcy za lepsze auto, żeby przejechać się kilka kilometrów to wielka przesada. Są lepsze atrakcje do wydania tych pieniędzy, a auto … może użyczyć sąsiad.

  • Warto wybrać auto dopasowane do całej oprawy ślubu. Do rustykalnego ślubu lepiej wpasuje się dorożka z końmi niż najnowsze BMW 😉

Dodaj komentarz